Dnes má svátek Zdeňka, zítra Jan
Gerbera je květinářský koncept zaměřený na koncové spotřebitele vyhledávající kvalitní zboží, prvotřídní služby a nápady. Kroky, co nás rozvíjí, děláme s důrazem na spokojenost zákazníků. Ti nám naši péči vrací úsměvem, doporučením a opakovanými nákupy.

Naše hodnoty, poslání

  • Dodáváme čerstvé květiny za příznivou cenu inovativními i tradičními způsoby
  • Odlišujeme se nadstandardními službami, zákaznickým servisem a nápady
  • Vytváříme příjemné pracovní prostředí, vzájemně se motivujeme a respektujeme se
  • Využíváme rozumně zdroje k dosažení zisku, budování sítě a zkvalitňování služeb

Kytice - vazba pugétů čerstvých květin na objednávku ...

Filip Šatra
jednatel

Svatby na míru - svatební kytice, pro maminky, družičky, restaurace, auta ...

Andrea Šatrová
vedoucí florista

Čerstvě, čerstvé - čerstvost je pro nás klíčové slovo. Myslíme na ni když nakupujeme, skladujeme, prodáváme ...

5 otázek

Proč jste společně otevřeli květinářskou firmu?

Filip: No, květiny a zahrada jsou moje hobby, o tomhle byznysu přemýšlím už řadu let a pospojovaly se všechny souvislosti. Věřím, že jsme udělali správné rozhodnutí.

Andrea: Oboru se věnuji dost dlouho, vystudovala jsem ho, jako florista jsem pracovala pro cizí řadu let a nabírala zkušenosti. Je čas na změnu a rodinná firma je pro mne nový směr a výzva.

Jak se odlišujete od ostatních?

Filip: Dá se říct, že jsou to detaily i celý koncept. Něco děláme tradičně, ale řadu věcí se snažíme dělat inovativně. Rozhodující jsou pro nás kvalita, péče a nápady. To jsou tři hodnoty, které promítáme do všeho, co děláme.

Jaké jsou vaše oblíbené květiny?

Filip: U mě je to jasné. Můj favorit jsou gerbery. Když přijdu do květinářství, první zvažuji kytici z gerber. Poslední dobou jsem si oblibil Alstromerie.

Andrea: :) Každá květina je pro mě něčím hezká, jsem florista. Pro sebe mám ráda gerbery, jsou pestré, jednoduché, chryzantémy pro jejich specifickou vůni, ale i další.

Co znamená váš slogan "čerstvě čerstvé květiny"?

Filip: Přiznávám, je to trochu hra se slovy, ale záměrně vyjadřuje co děláme a s jakým cílem. Chceme, aby zákazníci věděli, že květiny jsou čerstvé, když je nakupujeme, když jsou vázány do kytic a děláme maximum pro to, aby kytice vydržela čerstvá co nejdéle i doma.

Co dál?

Andrea: Dělám, co mě baví a co umím. Mám fantazii, dokážu nápad zrealizovat a květiny ke mně prostě patří. Je příjemné za sebou vidět kus dobré práce a doufám, že to zákazníci poznají a příště si vyberou zase kytici od nás.

Filip: Mojí úlohou pro další období je rozvíjet a posouvat naše služby, tým a budovat značku. Nedílnou součástí každého týdne je kontakt se zákazníky. To mě inspiruje. Osobní výzvou pro mě je efektivně uřídit agendu celé firmy a přitom udržet balanc mezi prací a rodinou.

Naše vize

"Usilujeme být vyhledávaným dodavatelem čerstvých květin pro koncové spotřebitele díky kvalitnímu zboží, prvotřídní péči a nápadům."

Prohlédněte si více fotografií